September 05. 2017

Uudiskirja lansseerimiskampaania võitja on selgunud!

Mäletate, kui lubasime kõigi Tartu Kaubamaja keskuse uudiskirjaga liitunute vahel loosida välja 800 € ostukrediiti, mida saab kasutada kõikides meie kauplustes? Tänaseks on fortuuna oma raske töö ära teinud ning tõmmanud loosirattast välja võitja nime: REET HERMET, kes saab ostukrediidi kulutamiseks omale appi ka moeguru Ženja Fokini. {...loe edasi }

Juuli 17. 2017

25 suvist lugemissoovitust Apollolt

Käes on südasuvi ehk teisisõnu eestlaste puhkuste kõrghooaeg! See on ideaalne võimalus aeg maha võtta ning lasta kehal ja meelel lõõgastuda. Ühtlasi on see ka parim aeg lugemiseks – pargis, rannas, koduaias sumedatel suveõhtutel, õdusas kohvikus või mugaval diivanil. Ka siis, kui õues ladistab vihma ja kärgib pikne. Millised aga võiksid need raamatud olla, mis aitaksid sisustada meeldivalt aega ning igapäevasest rutiinist hetkeks väljuda?

{...loe edasi }

Juuni 25. 2017

TESTIME: Stenders Detox kehahooldussari

Võtsime ette kuuajalise testperioodi, kus proovisime Stendersi Detox-sarja kolme toodet: kehakoorijat, massaažiõli ning kehakontuure vormivat seerumit. Kliki "loe edasi", et lugeda, milliste toodetega täpsemalt tegu on. {...loe edasi }

Parimad pakkumised

Põnevad leiud

 • Women'secretil sügispakkumine - kuni -50%

  Pakkumine kehtib 10-24.10.

  women'secret

  X
 • Cortefielis hooaja allahindlus

  Kuni -30% kuni 22.10.

  CORTEFIEL

  X
 • Apollo raamatumaraton

  Raamatumaraton! Sadade hittraamatute hinnad on all kuni -80%!

   

  Apollos on 2.-22. oktoobril suur RAAMATUMARATON! Maratonil osaleb üle 200 erineva hittraamatu allahindlusega kuni -80%! Üks hea soodustus ajab teist taga! Valikus on väga hea hinnaga väärt ilukirjandust, laste- ja noorteraamatuid, hobiraamatuid, ajaloo- ja elulooraamatuid, teatmekirjandust, psühholoogia ja tervise alast kirjandust jpm. Kõik kes ostavad Apollost kampaania „Raamatumaraton“ ajal 2.-22.10 ühe ostuga vähemalt 3 raamatut osalevad 3 x 100 € väärtuses Apollo kinkekaartide loosis. Apollo kinkekaarte saab kasutada nii e-poes, kauplustes kui kinodes ja mahlabaaris Blender! Elamusi igale maitsele!

   

  Suure valiku sooduspakkumisi igale maitsele leiad siit: www.apollo.ee/maraton

   

  Sooduspakkumised kehtivad kõikides Apollo kauplustes ja e-poes 2.-22.10.17.  Ära jäta teistele edumaad, sest hittraamatud kipuvad kiirelt poeriiulitelt kaduma!

  Apollo Raamatupood

  X
 • Linette'st ostuga kaasa kinkekaart

  Ostes perioodil 2-22.10 50€ eest, saad kaasa 10€ kinkekaardi.

  Linette

  X
 • Goldtime'is kellakuu

  Kõik kellabrändid -20% soodsama hinnaga! Kampaania kehtib Goldtime kauplustes ja e-poes www.goldtime.ee. Kampaania kehtib ainult tavahinnaga toodetele.

  Goldtime

  X
 • KIKAs üks pakk lisaks kingina

  Ühe pakendi ostes saad ühe kingiks kaasa. Kehtib oktoobris.

  Zoo Planet/Kika

  X
 • Hommikuse härmatise hirm Coffee In'is

  Sügis on lõpuks oma härmatisega kaetud hommikutega kohal! Kargete hommikute ja vilu tuulega aitab võidelda Chocolate Cookie Cappuccino. Turgutavasse cappuccinosse oleme lisanud šokolaadiküpsise siirupit. Tulemus on nii hea, et mitte miski ei suuda su tuju rikkuda. Klubi liikmele on jook oktoobris 30% soodsam ehk väiksem tops maksab 1.60€ ja suur 2.00€. 

  Coffee IN

  X

Parkimine Tartu Kaubamajas

Lõuna-Eesti esimene siseparkla asub hoone alumistel korrustel. Siia pääseb Riia ja Uueturu tänavalt ning hoonest väljumine toimub läbi 0-korruse Uueturu tänavale. Autoga saabunud külastajatel on lihtne liikuda vajalikule ärikorrusele, kasutades lifte, liikuvaid treppe ja kaldteid.

Esimene tund parkimist on tasuta

Teine alustatud tund maksab 0.6 EUR. Kolmas ja iga järgnev alustatud tund 1.00 EUR.
Kaotatud või rikutud pileti tasu 10.00 EUR

Parkla on avatud: E-L 9.00-22.00
P 10.00-20.00

Telli uudiskiri! Ja võida 800 € osturetk!