NONA

NONA toimimise taga seisab kaks õde, kes olles ka ise emad, hindavad kõrgelt väärikat ja kvaliteetset lastedisaini. NONA perenaiste suur unistus oli luua koht, mis tooks kokku kõige vahvamad lasterõivad ning kõige põnevamad arendavad mänguasjad, mis on samal ajal nii vastupidavad kui ka lapse- ja keskkonnasõbralikud. 

NONA kauplusest võib leida nii rõivaid kui ka muid vajalikke lastetarbeid lastele vanuses 0–16. Kodumaistest kaubamärkidest on poes esindatud sellised nimed nagu Breden, Mimi Disain, Little Sir Ewald, Liss, Dadamora ja lisaks veel mitme teise väiksema kodumaise käsitöömeistri looming.

Lisaks igapäevasele vajalikule varustusele ei puudu kauplusest ka üllatused ja toredad kingitused nii väiksematele kui ka suurematele lastele. Võta või armastatud puidust mänguasjad kaubamärkidelt, nagu LeToyVan, Goki, Haba ja Djeco, samuti leidub arendavaid mänge Eesti tootjatelt Marga Meadow, Vippa ja Smalland.

NONA kaupluse muudab eriliseks eelkõige asjaolu, et poe näol on tegemist kauplusega, mis peab hoolega silmas seda, et poes oleks tore käia ka lastel endal. Seetõttu on NONA-s tore mängunurk lastele ning aeg-ajalt toimuvad seal ka põnevad üritused – näiteks meisterdamistoad ja raamatulugemised. Lapsevanematele muudab Nona eriliseks haruldane ja unikaalne kaubavalik Tartus, suurepärane asukoht, valgusküllased ruumid, toredad üritused ning loomulikult lapsesõbralik ja toimekas meeskond.

Telli uudiskiri! Ja võida 800 € osturetk!