Apollo Raamatupood

Tartu Kaubamaja 3. korrusel asuv Apollo on mõnus tänapäevane kesklinnapood, mida sai laiendatud ja värskendatud 2016. aasta jaanuaris. Apollost leiad kiirelt nii endale kui ka lähedasele kingituseks sobiva raamatu, filmi, mängu või muusikaplaadi. Enne koolialgust saad sealt kõik kooliks vajaliku.

Apollo kauplus on alati kõige uuema kaubavalikuga.

 

 • Apollo raamatumaraton

  Raamatumaraton! Sadade hittraamatute hinnad on all kuni -80%!

   

  Apollos on 2.-22. oktoobril suur RAAMATUMARATON! Maratonil osaleb üle 200 erineva hittraamatu allahindlusega kuni -80%! Üks hea soodustus ajab teist taga! Valikus on väga hea hinnaga väärt ilukirjandust, laste- ja noorteraamatuid, hobiraamatuid, ajaloo- ja elulooraamatuid, teatmekirjandust, psühholoogia ja tervise alast kirjandust jpm. Kõik kes ostavad Apollost kampaania „Raamatumaraton“ ajal 2.-22.10 ühe ostuga vähemalt 3 raamatut osalevad 3 x 100 € väärtuses Apollo kinkekaartide loosis. Apollo kinkekaarte saab kasutada nii e-poes, kauplustes kui kinodes ja mahlabaaris Blender! Elamusi igale maitsele!

   

  Suure valiku sooduspakkumisi igale maitsele leiad siit: www.apollo.ee/maraton

   

  Sooduspakkumised kehtivad kõikides Apollo kauplustes ja e-poes 2.-22.10.17.  Ära jäta teistele edumaad, sest hittraamatud kipuvad kiirelt poeriiulitelt kaduma!

Telli uudiskiri! Ja võida 800 € osturetk!