Antica Murrina Venezia

Veneetsia klaas, Itaalia disain, Rootsi ajatu klassika – meilt leiab ehteid igale maitsele ja üritusele.

SNÖ on Rootsi ehtebränd, mida esitleti esimest korda Rootsis 2002. aastal.

Alguse sai ettevõte Rootsi perenaisest Lenast, kes asutas firma, mille visiooniks oli luua ehteid, mis sobiksid igas eas ja erineva taustaga naistele. Esimese ehte tegi ta enda parimale sõbrannale ning sealt läks lumepall veerema. Nüüdseks on bränd tuntust kogunud üle maailma ja neil on 1200 esindajat. Kasutatakse klassikalisi ja ajatuid materjale nagu kristallid ning mageveepärlid, mida vastavalt hooajatrendidele kombineeritakse kanga, naha jmt. Kõik ehted on niklivabad.

Antica Murrina Venezia on ehtebränd, mille ehted valmistatakse käsitööna Veneetsia klaasist. Kogemuse ja traditsioonide ning samas tänapäeva moega kaasaskäimise sümbioos annab ehetele lummava ilu, mida armastavad ka Hollywoodi staarid. 

Nomination on Itaalia bränd, mis sai alguse ühe jäätisemüüja ideest luua midagi lihtsat ja ilusat. Ta tahtis luua ehted, mis oleksid isiklikud ja suudaksid väljendada emotsioone ja sündmusi meie elus. Väga paljudes riikides on Nominationi käekett populaarne kingitus lapse sünni puhul, millele kingitakse aja jooksul juurde erinevate teemadega lülisid. Niiviisi tekib ka ketil justkui oma elu, kus iga lüli  iseloomustab kandja jaoks tähtsaid hetki ja inimesi.

 

Telli uudiskiri! Ja võida 800 € osturetk!