27 Märts, 2017

Stiilne Itaalia I korrusel

 
Save My Bag sai alguse soovist kaitsta oma käekotti. Bränd on asutatud aastal 2013 Itaalias Bergamos Stefano ja Valentina Agazzi poolt. Nende ideed said alguse filosoofilisest väitest „Be cool beyond the rules“. Kotid on valmistatud venivast polüester materjalist koos lükra kiududega – see teeb kotid hästi pehmeks, kuid äärmiselt kergesti hooldatavaks. Nimelt on kõik need 100% Itaalias valmistatud kotid vihmakindlad ja pestavad nii käsitsi kui ka pesumasinas. Valikus on üle kolmekümne põneva värvi ja mustri ning olgu öeldud, et üks kott ise kaalub vähem kui väike pudel vett. Tänaseks on bränd levinud 30 riiki ja rohkem kui 700 butiiki/poodi üle kogu maailma.
 
Save My Bag pop-up poe valikust keskuse I korrusel (Gustavi kohviku ees) leiab mitmes eri suuruses käekotte nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka reisile kaasa võtmiseks, nii mehele kui ka naisele. Valikus on nii erksaid värve kui ka pisut tagasihoidlikumaid eksemplare. Samuti on leitavad kaunid metallic-kollektsiooni kuuluvad eksemplarid ning pilkupüüdvad sülearvuti taskud ja kosmeetikakotid. Pop-up pood jääb Tartu Kaubamajas avatuks 31. märtsini. 
 
Allolevatelt fotodelt näed, kuidas kombineeris stilist Ženja Fokin kevadisel Moekuulutajal keskuse kauplustest leitavate rõivastega Save My Bag kauneid käekotte. 
 
Fotod: Kertin Vasser
Stilistika: Ženja Fokin
Tooted: Save My Bag, Pro Optika, Denim Dream, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Cortefiel, Goldtime

Rõivad: Cortefiel / Jalatsid: SHU / Prillid: Pro Optika 

Rõivad: Denim Dream / Jalatsid: ABC King / Prillid: Pro Optika

Rõivad: Tom Tailor / Jalatsid: ABC King / Prillid: Pro Optika / Ehted: Goldtime

Rõivad: Cortefiel / Jalatsid: ABC King / Prillid: Pro Optika / Ehted: Goldtime

Rõivad: Denim Dream / Jalatsid: ABC King / Prillid: Pro Optika

Rõivad: Tommy Hilfiger / Jalatsid: ABC King / Prillid: Pro Optika

Rõivad: Cortefiel / Jalatsid: ABC King / Prillid: Pro Optika / Ehted: Goldtime

Rõivad: Cortefiel / Jalatsid: ABC King / Prillid: Pro Optika / Ehted: Goldtime

Rõivad: Denim Dream / Jalatsid: ABC King / Prillid: Pro Optika / Ehted: Goldtime

Rõivad: Denim Dream / Jalatsid: ABC King / Prillid: Pro Optika

03 Märts, 2017

Moekuulutaja toob kevade

Kevade ametlikult alguskuupäevaks võib sel aastal märkida 10. märtsi, mil Tartu täitub säravaima kevadmoe ja armastatud Eesti artistidega. Kolme päeva jooksul, 10.-12. märtsini näeb laval värskeid kevadtrende nii laste- kui ka täiskasvanute, nii igapäeva- kui ka pulmamoes.

Sel aastal pühendamegi osa Moekuulutajast just suvistele pruutidele, kes otsivad ideid pulmakleitideks – stilist Piret Vapajeva juhtimisel on oodata Pohjanheimo, Hanna Korsari, Oksana Tandit, Piret Ilvese ning Pits by Triin Isak parimatest pruutkleitidest kokku pandud moeetendust. Parimad palad keskuse kauplustest toob moehuvilisteni stilist Ženja Fokin, Kaubamaja moeetenduse paneb kokku Johanna Eenma. Etenduste vahepeal musitseerivad seekord kaks tuntud muusikutepaari: Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar ning Jalmar ja Sandra Vabarna. Värskeid soengutrende näitab Wella Professionals ning meigitrende Max Factor. Päevajuhtideks on taaskord fantastilised Inga Lunge ning Andres Torm.

Ka seekordsel Moekuulutajal saab Tartust tervelt üheks päevaks lastemoepealinn, kuna taas on kohal parimad stilistid, kõige värskem laste kevadmood ning ägedad pop-up poed. Kohale tulnud vingetest hüpikpoodidest leiab palju moeesemeid küll lastele, kuid mitte ainult - mitmes neis on on valikus Skandinaavia stiilis sisustuselemente, mis löövad iga kodu Skandinaavialikust puhtusest särama ning mõnest poest võib ka ema omale lapsega harmoneeruva rõivaeseme leida. Möödunud sügisest juba tuttavatest nimedest on pop-up poodidena taas kohal näiteks Skandinaavia stiilis sisustustooteid pakkuv KidsDecor, Skandinaavia stiilis lasteriideid ja sisustuselemente pakkuv Scandikids ning nii lastele kui ka naistele rõivaid pakkuv ILM by Karin. Lisaks veel LissLulukidsMinu Väike IngelPengu.IN KIDSTjorven Kids ja teised. Uutest tulijatest võib teiste seas ära märkida sellised nimed nagu Happy Kids, kust leiab rõõmsaid ja stiilseid öko-lasteriideid, ning Wolfberry, kust leiab omanäolisi kasevineerist lasteatraktsioone ja – mööblit. Käsitööna valmistatud mängutekkide, tekstiilist mänguasjade ning sisustuselementidega on kohal veel Karloova, lasteriiete ja käsitööna valmistatud mänguasjadega natU disain.

Kaubamaja laste ja noorte moeetenduse on seekord kokku pannud Karis Kuusk, Eesti disaini lastemoe etenduse Sand in Your Shorts. Etenduste vahepeal hoiab muusikaliselt meeleolu üleval neljast noorest ja andekast poisist koosnev bänd Beyond Beyond

 

AJAKAVA

REEDE, 10. märts

16.30 Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar

17.00 Kaubamaja kevadmoeetendus

17.30 Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar

 

LAUPÄEV, 11. märts

12.00 Tartu Kaubamaja moeetendus

12.30 Jalmar ja Sandra Vabarna

13.00 Kaubamaja kevadmoeetendus

13.30 Jalmar ja Sandra Vabarna

14.00 Pulmakleitide erietendus

14.30 Jalmar ja Sandra Vabarna

15.00 Tartu Kaubamaja moeetendus

 

PÜHAPÄEV, 12. märts

12.00 Kaubamaja laste ja noorte moeetendus

12.30 Beyond Beyond

13.00 Eesti disaini moeetendus

13.30 Beyond Beyond

14.00 Kaubamaja laste ja noorte moeetendus

14.30 Beyond Beyond

Telli uudiskiri! Ja võida 800 € osturetk!