07 November, 2017

MEES TESTIB: Stendersi meestesari Like a Boss

 

Tähelepanelikumad mehed on kindlasti juba märganud, et Stendersi riiulid ei ole hea ja paremaga täidetud ainult naistele mõeldes – lisaks nn unisex lõhnaga toodetele on sealt leitavad ka mitu sarja, mis on loodud, just eelkõige meestele mõeldes. Üht neist, Like a Boss!, palusime ühel meesterahval ka testida. Andsime talle prooviks kreemseebi ning kehale ja juustele mõeldud 2in1 šampooni. Etteruttavalt võime öelda, et muljed olid positiivsed.

Kui meie nais-katsejänesed mainivad alati toodete puhul esimese asjana nende lõhna, siis oli huvitav tõdeda, et just seda märkis esmalt ka meie mees-katsejänes, tuues esile toodete hea ja värskendava lõhna. Nagu pisut sarja nimigi aimata laseb, on lõhn veidike hugobossilik – küllap Hugo Bossi meesteparfüümide austajad juba teavad, millest jutt käib. Kuigi tegemist oli pigem kuivema nahatüübiga meesterahvaga, ei kurtnud ta mitte kummagi toote puhul selle üle, et need oleksid nahka kuivatanud või kihelema ajanud. „Päris paljud dušigeelid ajavad mul tavaliselt naha veidi kihelema, aga need ei kuivatanud nahka ja olid hea lõhnaga ning sellised värskendavad,“ kommenteeris meie testija.

Peab tunnistama, et meile tuli mõnevõrra üllatusena see, et meie katsejänese lemmiktooteks ei olnud mitte kaks-ühes šampoon-dušigeel, vaid hoopiski esmapilgul ilmselt meestele suurt mitte midagi ütlev kreemseep. Kui meie arvasime, et kaks-ühes šampoon-dušigeelist saab kohe tema lemmik, kuna, noh, olgem ausad, mehed on kuuldavasti väga laisad iluprotseduuritajad, siis meie testija eelistas seda pigem kasutada üheks otstarbeks – keha pesemiseks. Samas tõi ta selle põhjuseks vaid selle, et šampooniks ei tundunud see tema peenikese juuksekarvaga juuksetüübile niivõrd sobivat: „See toode mulle isiklikult pähe kasutamiseks nii hästi ei sobinud, kuna jättis juuksed veidi luduks. Samas võib-olla kui mingit palsamit juurde kasutada, oleks mulje hoopis teine,“ arvas testija.

Hoolimata sellest, et meie tootetestija 2in1 dušigeel-šampooni pigem dušigeelina eelistas kasutada, leidis ta, et meesterahva jaoks veidi võõrsõnana kõlavat kreemseepi ostaks ta teinekordki. „Kreemseep vahutas nii mõnusalt, olenemata sellest, et tekstuurilt oli see pigem justkui koorija. Tegelikult oli väga hea, et seda sai kasutada nii pesemiseks kui ka koorimiseks, mis oli minu jaoks midagi täiesti uut ja põnevat. Samas sobis see toode väga hästi ka käsnale kandmiseks, kuigi võib-olla kohe nii ei tundu,“ ütles ta.

Aga mida meie selle arvustuse peale oskame öelda? Ei vist muud, kui et mehed, nagu naisedki, on täis üllatusi ja paistab, et kui neile vaid tee näidata uute, põnevate ja esialgu ehk isegi veidralt kõlavate (kreemseep!) toodete juurde viia, siis võivad nad endale sealt päris kergesti uusi lemmikuid leida. Ja ei ole midagi nii, et kõik mehed eelistavad võimalikult lihtsaid tooteid – nagu nainegi, soovib ka mees oma nahale aeg-ajalt õrna luksust pakkuda.

PS! vaid sel kolmapäeval, 8. novembril, on Ostlejate pidupäeva raames Stendersi kaupluses kõik tavahinnaga tooted ka 30% soodsamad! Isadepäev on juba loetud päevade pärast, seega miks mitte teha mehele sel puhul üks mõnus kingitus?

Telli uudiskiri! Ja võida 800 € osturetk!